KİTAP FİYAT LİSTEMİZ İÇİN 0312 4282864 nolu telefonu arayabilirsiniz. ayrıca 03124282836 nolu faks veya 0505 7891682 ile 05057891687 numaralı öğretmen hatlı TELEFONLARI ARAYABİLİRSİNİZ. Talebinizi yayın@songurticaret.com adlı mail adresimize yapabilirsiniz. 2014-2015 ÖĞRETİM YILI İÇİN ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSELERİ İÇİN MODÜL VE KİTAP TEMİN-TEDARİK ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA SÜRMEKTEDİR. HEMŞİRELİK BÖLÜMLERİ İÇİN BAKANLIĞIN MODÜLLERİ YERİNE PROGRAMI ESAS ALAN YAYINLARIN İZLENMESİ TAVSİYESİ MEB- MEGEP SİTESİNDE YER ALMAKTADIR. ASML YÖNETİCİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNİN BİLGİLERİNE SUNULUR. AYRICA KİTAPLARIMIZIN POWER POİNT SUNUM SETLERİ (DİĞER FİRMALARIN YAPTIĞI GİBİ, PDF SAYFALARI DEĞİL) ÖĞRETMENLERİMİZE GÖNDERİLECEKTİR. ÖTE YANDAN DERSLERİNİ AKILLI TAHTA İLE YAPABİLECEK ÖĞRETMENLERİMİZİN BU DERSİ İNTERNET ÜZERİNDEN KULLANABİLMELERİ İÇİN İÇERİK YÜKLEMELERİMİZ DE BULUNMAKTADIR. MİSYONUMUZ ; HER ŞEY BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE DAHA İYİ OLACAK. SİZ VE BİZ BİRLİKTE OLDUKÇA….

met-10 (Copy)YAZARLARI;GÜLER ÖZ – AYŞE BAYER

Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu’nca kabul edilmiş programa göre düzenlenmiştir. Toplam olarak 272 sayfa, A4 boyutlarında, tümü renkli birinci hamur beyaz kağıda baskılıdır. MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün 02.09.2013 tarih ve 2277581 sayılı genelgesine göre Zümre öğretmenler kurulunun kararı ile Anadolu sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümü 10. sınıflarında okutulması mümkündür.

Meslek Esasları ve Tekniği 10 – Modül

Anadomet-10 (Copy)lu sağlık meslek liseleri hemşirelik bölümleri 10. sınıflarında okutulmak üzere düzenlenmiş olan modüllerin istek üzere tek bir kitap halinde içeriğinde herhangi bir değişiklik yapılmamak üzere A4 boyutunda, 416 sayfa, renkli ve birinci hamur kağıda baskılı olarak hazırlanmış ve çoğaltılmıştır.

Kitap Kodu: S-95

Yazar: Sinan Kaplan

Kitabın Tanıtımı

Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri sağlık alanları, Hemşire yardımcılığı, Ebe yardımcılığı ve Sağlık Bakım teknisyenliği bölümleri 10. Sınıflarında ortak olarak okutulacak olan mesleki gelişim dersi  çerçeve öğretim programında yer alan düzenlemeye göre sağlık alanı ile ilişkilendirilerek ve özelleştirilerek ve özetlenerek daha güncel bilgi ve örnekler  üzere düzenlenmiştir. Kitap boyutu. Modüllerin orijinal boyutu olan A4 büyüklüğünde ve 168 sayfadır. Birinci hamur ve renkli baskılıdır.

Kitap ve Programla ilgili Genel Açıklamalar :

Bilindiği üzere mesleki gelişim kitabı Mesleki ve teknik öğretim Anadolu liselerinin tüm bölümlerinde kaynak olarak okutulmaktadır. Bakanlığın yayınladığı mesleki gelişim modülü

yaklaşık 490 sayfayı bulmaktadır. Üstelik mesleki gelişim dersinin okutulduğu ayakkabıcılık bölümünden, gazetecilik bölümüne kadar bütün okullarda ortak olarak okutulan bilgileri içermektedir. Bazı meslek dersleri öğretmenlerimizin bakanlık modülünü okutmakta durmaları nedeniyle basılıp satışa sunulmuştur. Öte yandan sağlık Meslek eğitiminin kendine has bir özelliği olduğunu düşünen bazı öğretmenlerimizin önerileri ile sağlık meslek eğitiminin kavramına yönelik mesleki gelişim konularını da içeren ve daha az sayfa kapsamlı bir kitap Ankara’da bir sağlık meslek dersleri öğretmenimize hazırlattırılarak baskısı satışa sunulmuştur . Kitapla ilgili diğer detaylarımız kitap tanıtım kataloğumuzda yer almaktadır.