Duyurumuz

Covid19 pandemi kaynaklı nedenlerden ötürü 2020 yılı tüm dünya insanlığı için kabus gibi bir yıl oldu. Her alanda olduğu gibi eğitim sistemimizde de etkisi halen de sürmektedir.

Yaşamın her ortamında ortaya çıkan yeni normaller, eğitim hayatında da yeni normallerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Önümüzdeki öğretim dönemlerinde de ne olacağı konusunda açık bir kestirimde bulunmak zorlaşmıştır. Ancak; “eğitimin devam ettiği toplumlar dinamiktir” gerçeğinden hareketle öğrenci -öğretmen-okul –ders- kitap gibi eğitimin öncelikli öğelerinden  “kitap” gibi diğerlerinden daha az önemsiz olmayan bir konuda okullarımıza “çözüm ortağı” olma irademizi takdirlerinize sunuyoruz.

Bu öğretim  yılı için hazırlamış olduğumuz yayınlarımızı tanıtan bu kataloğumuzda meslek dersleri modül ve kaynak kitaplarımız yer almaktadır. Modül ve kaynak kitaplarımız, meslek dersleri öğretmenlerimizden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda geliştirilip düzenlenmiştir. Geçmişte değişik matbaalarda bastırdığımız kitaplarımızı bu öğretim yılında kendimize ait Web – Matbaa Tesislerimizde hazırlayıp hizmetinize sunmaktayız.

Değişen programlara göre yayın oluşturma çalışmalarımız sürmektedir. Lütfen bizimle takipte kalınız.

29 yıldır aynı heyecan ve azimle yerine getirmekte olduğumuz Meslek Dersleri Yayıncılığı siz sayın hocalarımızın desteği ile daha ileriye taşımaya azimliyiz. Ülkemizin mesleki insangücü eğitimine katkı sağlayan, siz değerli eğitimci ve öğretmenlerin takdirleri ile daha iyi yayınlar yapacağımıza olan inancımız tamdır. Yeni  öğretim yılının siz sayın hocalarımıza ve sevgili öğrencilerimize sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesini dileriz