Hikmet GÜRBÜZ

Hikmet GÜRBÜZ

HİKMET GÜRBÜZ

1957 yılında Adapazarı’nda doğdu..

1975 yılında Keçiören Çevre Sağlığı Kolejini bitirdi, 3 yıl Çevre Sağlığı Teknisyeni olarak çalıştı.

1981 yılında da Gevher Nesibe Sağlık eğitim Enstitüsünü  bitirdi. Sinop’ta Çevre Sağlığı Başkanlığı yaptı.  Ankara – Gölbaşı EA Sağlık Grup Başkanlığında Sağlık Eğitimcisi olarak çalıştı. (1982)

Çeşitli Sağlık Meslek Liselerinde meslek dersleri öğretmeni olarak çalıştı. <Ankara Keçiören Çevre sağlık Meslek Lisesi (1982-1989), Ankara-Nallıhan Sağlık Meslek Lisesi(1989-1990), Ankara Polatlı Sağlık Meslek Lisesi (1990-1992), Ankara-Elmadağ Sağlık Meslek Lisesi (1998-2000) öğretmenliklerinde bulundu.>

Yüksek Lisansını Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi enstitüsünde yaptı.  1990 yılında bitirerek Kamu yönetimi uzmanı oldu. Bu diplomasına istinaden Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsünde Öğretim görevlisi olarak çalıştı (1992-1998).

Eylül 2000 ‘de öğretmenlik mesleğinden emekli oldu.

M.T. sürücü kurslarının başlangıç dönemlerinde bu kurslarda ilk yardım dersleri öğretmenliği yaptı. (1988-1992) Milli Eğitim Bakanlığı Özel öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Komisyonlarında sürücü kursları ilk yardım dersleri öğretim programları hazırlık komisyonlarında çalıştı. İlk Yardım dersi sınav sorularını hazırladı. Hazırladığı sınav sorularından yaklaşık 15 MİLYON KİŞİ SINAVA GİRDİ.

1992’den beri sağlık meslek eğitimi ile ilgili özellikle yayın ve eğitim aracı ile ilgili lojistik ve tedarik alanında profesyonel olarak çalışmakta ve bu alanda sahibi olduğu şirketin yöneticisi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Son 10 yıldan beridir medical simülasyon sistemleri üzerinde çalışmaktadır. Özellikle bu alanda yurtiçi ve yurtdışı fuar ve kongreleri izlemektedir.

DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZ

2022-2023 YILI ÖĞRETİM YILI İÇİN SİZLERE VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARI, SAĞLIK VE MUTLULUK DİLERİZ.

30 YILI AŞKIN BİR SÜREDEN BERİ YAPMAKTA OLDUĞUMUZ SAĞLIK MESLEK YAYINCILIĞINI BU YILDAN İTİBAREN SONLANDIRACAĞIZ. BU DENLİ UZUN SAYILACAK BİR SÜREDEN BERİ PİYASADA KALMIŞ OLMAMAZI SİZ DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZİN İLGİ VE TAKDİRLERİNE BORÇLU OLDUĞUMUZU ÖNCELİKLE BELİRTİRİZ. MESLAKTAŞLARIMIZ SAĞ OLSUNLAR VAR OLSUNLAR. TEŞEKKÜR EDERİZ.

ELİMİZDE SINIRLI SAYIDA BULUNAN SAĞLIK HİZMETLERİ ALANI  12. SINIFLARDA OKUTULACAK OLAN SAĞLIK PSİKOLOJİSİ (16,00 TL) VE SAĞLIK HİZMETLERİNDE İLETİŞİM(14,00 TL) MODÜL KİTAPLARI DIŞINDA SATIŞIMIZ BULUNMAMAKTADIR. BU KİTAPLARDAKİ SATIŞIMIZ DA STOKLARLA SINIRLIDIR.

  1. SINIFLARIN STAJ DEFTERİ (20 TL) İHTİYACI OLANLARIN TALEPLERİNİ DE STOKLARIMIZLA SINIRLI OLARAK ALABİLMEKTEYİZ

BUNUN DIŞINDA YİNE ELİMİZDE BULUNAN SINIRLI SAYIDAKİ ANATOMİ ATLASI (60,00TL) KONUSUNDA İHTİYAÇ DUYAN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERE SATIŞINI YAPABİLECEĞİZ.

OKULLARINIZIN MESLEKİ BECERİ LABORATUVAR VE ATÖLYELERİNİZİN EĞİTİM ARACI VE GERECİ DONATIMI KONUSUNDA İHTİYAÇLARINIZIN KARŞILANMASINA DEVAM EDECEĞİMİZİ BELİRTİRİZ.

BİLGİLERİNİZE SAYGILARIMIZLA SUNARIZ. 05.09.2022

 

 

HİKMET GÜRBÜZ

ŞİRKET YÖNETMENİ