Öğretmenlere Genel Duyuru

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSELERİ SAYIN YÖNETİCİLERİNE

SAĞLIK HİZMETLERİ,  ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ, HASTA YAŞLI HİZMETLERİ VE  ALANLARI  BÖLÜM ŞEFLERİNE VE MESLEK DERSLERİ ÖĞRETMENLERİNE

Şirketimiz 25 yıl aşkın süredir sağlık meslek eğitimi alanında özellikle lise düzeyinde okullarımızın mesleki yayın ve eğitim araçları tedarik hizmeti vermektedir. Bu yapısıyla alanında en tecrübeli ve birikimli kuruluştur. Bu özelliğimiz tarafınızca yapılacak kısa bir araştırmayla da görülebilecektir.

Daha önce sadece sağlık meslek liseleri (hemşirelik acil tıp vd.)  ve sonra da MTAL Sağlık Hizmetleri  Alanına (hemşire Yrd. Ebe Yrd. Sağlık Bk. Teknisyenliği)  Yönelik olarak  da sektörün en önde gelen kuruluşu olma özelliğini sürdürmektedir.

Bu birikim ve deneyimle Okulunuz ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ve HASTA YAŞLI HİZMETLERİ alanında da yayın ve eğitim aracı tedarikinde ÇÖZÜM ORTAĞINIZ olma konusunda Şirketimizi takdirlerinize teslim ediyoruz.

  • MODÜLLERE OLAN İHTİYAÇLAR

Bilindiği üzere MTAL lerinde okutulan meslek dersleri modüllerinin diğer kültür dersleri kitapları gibi öğrencilere MEB tarafından ücretsiz verilemiyor. Bu nedenle öğrenciler de bu kaynaklara  MEGEP sitesinden erişip ücretsiz olarak yazdırabileceği gibi, kırtasiyelerden fotokopilerini de alabilmektedirler. Bu şekilde erişilen kaynakların düzenli olarak okula getirilmesi mümkün olmadığı gibi kaybedilerek tekrar tekrar çıktı alınıp öğrencilere ve ailelerine ek masraf açabilmektedirler. Bu nedenle okulların büyük çoğunluğu biz ve bizim gibi yayıncılardan toplu siparişle ekonomik olarak basılan modül kitaplarından temin ederek sorun çözme yoluna gitmektedirler.

  • NEDEN KİTAP HALİNDE DÜZENLENMİŞ MODÜL BASKISI ?

Bilindiği gibi meslek dersleri modülleri her biri ayrı ayrı fasikül halinde MEGEP sitesinde yayınlanmıştır. Bu modüllerin fasiküller halinde basılıp ta dağıtıma sunulması öğrencilerin modülleri kaybettiklerinde, ders faaliyetine katılmaları mümkün olamaması nedeniyle öğretmenlerimizin büyük çoğunluğunun isteği üzerine modüller birleştirilip tek kitap halinde basımı yoluna gidilmiştir. Modüllerin kitap halinde basılıp öğrencilere dağıtılması aynı zamanda veli ve öğrenciler açısından da ekonomik olmaktadır. Öğrenciler, Modülleri korumakta zorlanmakta ve derse kaynak getirerek katılmaları sağlanabilmektedir.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi meslek alanı eğitimleri Bütünlük arz etmektedir. İhtiyaç duyulduğunda bir önceki modüllerde yer alan konulardan den “an”lık yararlanma ihtiyacı duyulduğunda, hemen kitabın önceki veya sonraki sayfalarından yararlanma yoluna gidilmesi açısından da öğretmenlerimiz kitap şeklinde basılmış modülleri tercih etmektedirler.

NEDEN SONGÜR YAYINCILIK ?

  • SEKTÖRÜN EN DENEYİMLİSİ İLE ÇALIŞMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ. ; 25 yılı aşan deneyimiyle öğretmenlik ve memuriyet terbiyesiyle yönetilen yapıyla çalışmak sizde memnuniyet hissi uyandıracaktır.
  • EN UYGUN FİYAT, KALİTE VE BASKI ; 2019-2020 öğretim yılı meslek dersi modüllerinin baskılarını yaptık ve en uygun fiyatla satışa sunuyoruz. Okulunuz hasta ve yaşlı bakım alanı eğitimlerinde yararlanmak durumunda olduğunuz meslek modüllerinin MEGEP sitesinde yayınlandığı şekliyle baskısını yaptık ve talep eden okullara en uygun fiyatla göndermekteyiz. Modüller Birinci hamur beyaz kağıda, renkli ve A4 ebadında basılmıştır. Modüllerimizin örnekleri ve fiyatları gönderdiğimiz kargo içinde ve de songuryayincilik.com adlı sitemizde yer almaktadır
  • ÜCRETSİZ BECERİ EĞİTİM DEFTERİ ; İşletmelerde beceri eğitimi yapan öğrencilerin beceri eğitimi defterlerini Modüllerinin tümünü şirketimizden alan okullarımızın  işletmelerde beceri eğitimi defterlerini ücretsiz veriyoruz.
  • ÜCRETSİZ ÖĞRETMEN KİTABI VE POWER POİNT SUNUM CD ; Modüllerin yanında ders öğretmenlerine ücretsiz modül kitabını ve ilgili dersin POWER POİNT SUNUM SETİ nin yer aldığı sunum CD sini birlikte gönderiyoruz. Sipariş kitaplarıyla birlikte üvretsiz gönderilecektir.
  • ÜCRETSİZ KARGO ; Modüllerin kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.

Saygılarımızla

 

                                                                                                    SONGÜR YAYINCILIK