SAĞLIK EĞİTİMİ-MODÜL KİTAP

Kitap Kodu : HM-16

sağlık eğitimi modül copyKitabın Tanıtımı

Anadolu sağlık meslek liseleri hemşirelik  bölümleri 11. sınıflarında okutulmak üzere düzenlenmiş olan modüllerin istek üzere tek bir kitap halinde içeriğinde herhangi bir değişiklik yapılmamak üzere A4 boyutunda, 96 sayfa,  renkli ve birinci hamur kağıda baskılı olarak hazırlanmış ve çoğaltılmıştır.

Kitap ve Programla ilgili Genel Açıklamalar :

Geçtiğimiz öğretim yılında okullarımızın isteği üzerine bu derse yönelik olarak bakanlıkça hazırlanan modül baskımız bu öğretim yılında da okullarımıza A4 büyüklüğünde,  renkli kitap formatında hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. Kitapla ilgili diğer detaylarımız kitap tanıtım kataloğumuzda yer almaktadır. Bu kitabın bakanlıkça hazırlanan  modülünde baskı, konu ve  estetik noksanlıkları ile literatürel yanlışlıklar bildiren bazı öğretmenlerimizin talepleri üzerine,  Sağlık eğitimi dersi kitabı düzenleme ihtiyacı duymuş bulunmaktayız. Bunun için sağlık meslek eğitiminde ve halk sağlığı eğitiminde aktif olarak faaliyet gösteren Sağlık eğitimciliği alanında akadimik kariyer yapmış olan Dr. Güldalı Aybaş ile sağlık Meslek lisesi meslek Dersleri öğretmeni olan Asiye yetkiner’in birlikte hazırladığı kitabı kullanıcıların hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Bu dersin PPT sunum CD si de kitap talebinde buluna okulumuza özel göndereceğimiz öğretmen örnek kitabı ile birlikte gönderilecektir.